O společnosti Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s devadesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. Profiluje se na trhu především v segmentu pomazánkových másel, smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V současnosti výroba zahrnuje řadu s obchodní značkou “Choceňská mlékárna 1928” a výrobu pro privátní značky některých maloobchodních řetězců.

V důsledku zpřísňujících se požadavků na kvalitu a bezpečnost potravin se společnost rozhodla pro zavedení jednoho z nejvyšších potravinářských standardů, a sice IFS (International Food Standard). Na sklonku roku 2008 jsme tedy úspěšně certifikovali systém kvality do standardu IFS se zařazením do nejvyššího stupně (tzv. Higher Level). Tento standard nahrazuje a rozšiřuje všechny doposud obdržené certifikace jakosti (BRC, ISO 9001, HACCP, DS 3027), je celosvětově uznávaný a akceptuje jej většina obchodních řetězců jako záruku kvalitní a bezpečné výroby potravin. Kvalita výrobků je od poloviny roku 2003 osvědčena i značkou KLASA. O nejvyšší kvalitu výrobků a spokojenost zákazníků pečuje přibližně sto pracovníků společnosti.

Filozofie společnosti

Nejvyšší možnou kvalitou pomazánkových másel, jogurtů a tvarohů ve spojení s jedinečností poskytovaných služeb dosáhneme spokojenosti všech našich zákazníků.

Choceňská mlékárna je členem holdingu ACCOM, do kterého dále patří i Bohušovická mlékárna a další subjekty zabývající se výrobou, distribucí, importem a exportem potravinářských výrobků. Jedná se o české firmy bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti.

Oficiální listiny a dokumenty, týkající se Choceňské mlékárny, najdete na www.justice.cz.

Kontakty

Choceňská mlékárna s.r.o.

Sídlo společnosti:
Kollárova 481
565 01
Choceň
IČ: 45535469
DIČ: CZ45535469
Email: info@chocenskamlekarna.cz
Web: https://www.chocenskamlekarna.cz
VÝROBNÍ ZÁVOD:
Telefon: +420 465 473 100
+420 465 473 101
Datová schránka: mwsvshz
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 1524.

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Váš email:

Vaše zpráva:

Webdesign by WhiteHat.cz