Dobré (ne)pálí: ochutnejte Jalapeño!


Okořenili jsme nabídku našich tradičních pomazánkových novou příchutí.

První naší letošní novinkou je inovace v produktové řadě tradičních pomazánkových (dříve pomazánkových másel). A jsme si vcelku jisti, že novou příchuť vaše chuťové pohárky rozhodně “nepřehlédnou”.

Již delší dobu jsme ze strany zákazníků vnímali přání a dotazy ohledně příchutě, která by se nebála situaci na trhu trochu “přiostřit”. Chtěli jsme tudíž připravit variantu dostatečně výraznou, uspokojivou jak pro ty, kterým třeba naše pikantní klobása nepřipadá “dostatečně pikantní”, ale zároveň neodradit ty, kteří pálivá jídla nebo ostré ingredience nemají zcela v oblibě, případně jsou k nim spíše rezervovaní.

Po mnoha testech, které občas našemu týmu způsobily hodně veselé senzorické zážitky, vznikla příchuť, ve které lahodnému choceňskému pomazánkovému základu dominuje “temperamentní” tón papriček jalapeño.

Dosavadní ohlasy jsou zatím velmi pozitivní, doufáme tedy, že novinka si své stálé zákazníky brzy najde. Doporučujeme jako ideálního parťáka při různém pohoštění (chlebíčky, jednohubky), umíme si představit využití při grilování a už teď nás napadají různé další kulinářské možnosti použití. Máte-li rádi na čerstvém pečivu pořádnou vrstvu našeho tradičního pomazánkového, možná bychom napoprvé doporučovali spíše opatrně vyzkoušet, jaká “hustota” je pro vás optimální. Ale těší nás, že novou příchuť si kromě ostřílených drsňáků pochvalují právě i ti, kteří si pálivé věci dopřávají jen výjimečně.

Naše Jalapeño se nyní postupně objevuje na pultech nezávislého trhu (COOP, Jednota…) a v dohledné době nové kelímky s charakteristickými papričkami najdete i v nabídce vybraných obchodních řetězců (Tesco, Billa, Globus, Makro – další budeme upřesňovat). Schválně tuto novou směs vyzkoušejte a najděte si – co se “dávkování” týče – tu pravou konzumentskou rovnováhu. Kdyby cokoli, hasiči jsou samozřejmě 24 hodin denně připraveni na telefonu 150. Ale nebojte, nic takového potřebovat nebudete. Žádné obavy nejsou na místě. Je to jen “dobře vyladěná chuť, které to pálí”. Fakt. Pojďte do toho. A dejte vědět, jak vám novinka chutná! Těšíme se. Olé!

AKTUÁLNĚ:

Na náš zbrusu nový televizní spot se můžete podívat na Schutídotoho.cz!

Poctivě pálivý rozhlasový spot (vysílá např. Impuls, Country Rádio) si poslechněte ZDE.

Soutěž o grilovací sety pod heslem “Poctivě pálivé léto” právě vypukla, soutěžní formulář je aktivní.