Fit Line: nový v novém


Oblíbená řada odlehčených pomazánek získala nové příchutě a nový design. Startuje i soutěž s partnerem LITEX.

Choceňská mlékárna aktuálně přichází s inovovanou řadou smetanových pomazánek Fit Line, kombinujících Choceňské pomazánkové máslo a smetanový jogurt. Oblíbenou základní, neochucenou verzi (pod názvem “natur”) doplňují dvě zbrusu nové příchutě – sýr a ryba. K zákazníkům se všechny tři produktové varianty dostávají prostřednictvím vybraných obchodních řetězců v moderním, praktickém designu kelímků o hmotnosti 175 g.

V současné době lze pomazánky Fit Line zakoupit v obchodech Billa (natur, se sýrem), Albert Hypermarket (natur, se sýrem a rybí), Albert supermarket (natur), Makro (natur, se sýrem a rybí), dále v obchodech COOP a v obchodech nezávislého trhu. Připravujeme uvedení těchto výrobků i v řetězcích Tesco a Globus.
Mimo Českou republiku je možno tyto pomazánky zakoupit v obchodech na Slovensku – Kaufland (natur, se sýrem a rybí), Hypernova a Albert (natur), Carrefour (natur) a v dalších obchodech nezávislého trhu.

S Fit Line a LITEX vyhrává každý

V souvislosti s uvedením obnovené řady Fit Line na trh probíhá také spotřebitelská soutěž s partnerem LITEX. Každý soutěžící, který prostřednictvím online formuláře na webu LITEX odešle unikátní kód ze soutěžního balení výrobku Fit Line 175 g (natur, rybí nebo sýrový), získává automaticky 10% slevu na nákup v e-shopu LITEX a bude zařazen do slosování o hlavní ceny – poukázky v hodnotě 9x 1000 Kč a 3x 5000 Kč na nákup výrobků firmy LITEX.

Unikátní kód pro 10% bonus je uveden v leporelu na víčku produktu, uplatníte ho při vyplnění jakékoli objednávky v e-shopu LITEX. Unikátní soutěžní kód pro účast ve slosování o hlavní ceny najdete na boku kelímků, vedle data spotřeby. Soutěž probíhá od 1. 3. 2011 do 31. 5. 2011, kompletní pravidla a podmínky jsou uvedeny níže. S chutí do toho!