Letní edice smetanových jogurtů


Po úspěšně přijatých jarních a zimních edicích tradičních pomazánkových (s velikočním a vánočním motivem na víčku) jsme se rozhodli, že pro letošní léto připravíme něco speciálního nejen designově, ale i chuťově. A tentokrát potěšíme pro změnu všechny fanoušky našich smetanových jogurtů.

Z řady tématicky letních „adeptů“ byly nakonec pečlivou selekcí vybrány dvě premiérové příchutě: lahodná piῆa colada a osvěžující mix pomeranče s citronem. Fanoušky jsme poté ještě chvíli napínali a v anketě na sociálních sítích jsme je nechali – pouze na základě naznačeného vizuálu – tipovat, na jaké ovocné chutě se mohou těšit. Odezva byla silná, spektrum návrhů a nápadů bylo široké (možná i inspirace pro nás, na příště?) a dle vstřícných reakcí po oficiálním odhalení obou příchutí se zdá, že jsme zvolili správně a zákazníci se na sezónní novinky těší. Z čehož máme velkou radost.

Letní edici populárních „smetaňáků“ v balení 150 g najdete od 1. června na pultech obchodů nezávislého trhu po celé republice a samozřejmě i v rámci podnikových prodejen Accom. Přesný seznam všech prodejních míst najdete ZDE (PDF). Ať žije smetanové léto!