LITEX Aerobic Show 2012


V Litomyšli se opět sportovalo s LITEXem. To jsme si nemohli nechat ujít!

LITEX AEROBIC SHOW  – aneb “Móda, pohyb, zdraví, k české kráse ladí…

Již potřetí se konala LITEX Aerobic Show – nabitý den se skvělými lektory, doprovodným programem, partnerskými stánky s nabídkou služeb a produktů, to vše korunováno a provázeno slovem charismatického herce a moderátora Miroslava Šimůnka.

Do Litomyšle se sjely účastnice z celé republiky i ze Slovenska. Akce byla již dlouho před zahájením zcela vyprodaná.
A jak to celé probíhalo?

V 8.15 h se hala otevřela a vítala proudící davy. I přes mírný deštík se účastnice usmívaly a bylo vidět, že si přijely akci náležitě užít. U prezence obdržela každá účastnice dárkové tašky s produkty od partnerů, včetně dobrot z Choceňské mlékárny. Plocha haly se plnila jedno místo za druhým, až si zanedlouho nebylo kam stoupnout. Halu lemovaly stánky partnerů, ženy se objednávaly na masáže, kadeřnické služby, líčení, novinkou bylo bělení zubů, které se setkalo s velkým zájmem.

V 9.30 přivítal všechny přítomné Mirek Šimůnek a zároveň představil na podiu jednotlivé prezentéry lekcí a cvičení. První lekci zahájila  všemi oblíbená, energická a charismatická výborná lektorka z Plzně – Zuzana Švíková. Nasazení a  pozitivní energie sršící ze Zuzky se nedá popsat. Její MODERN WOMAN DANCING strhl všechny přítomné k nevídaným výkonům. Hala bouřila nadšením a potleskem. Finále se opakovalo několikrát za sebou.

Nezdolná Zuzka se představila i ve druhé lekci společně s Richardem Hovorkou. Posilování a posilování s gumičkami bylo náročné a přesto, že účastnice dřely, úsměvy na tvářích a nadšení jim zůstávaly. Bylo vidět, že si tuto lekci užívají i přes náročné silové cviky.

img_6571

Oblíbený HIT ZUMBA. Jana Uhlířová i Lucie Tvrdoňová zářily na podiu nejen díky efektním neonovým barvám triček ale i svým temperamentem, tancem a živočišností. Připravily žhavou show a rozpálily těla účastnic na maximum, samozřejmě za zvuků burcujících latinsko–amerických rytmů. Dynamiku davu rozproudily zapojením se mezi cvičící na ploše a jejich „litomyšlské vlny“ přiváděly učastnice akce k maximálnímu nadšení.

Latinské rytmy vystřídaly diskotékové hity 80. a 90. let – DISCO AEROBIC a Zita Svobodová, další fenomén. Ženy nejen tančily, ale také zpívaly si známé songy… Dynamická a taneční lekce, maximální nasazení a nadšená atmosféra v hale, jakou známé v provedení této lektorky. Skvělé finále uspokojilo řadu dance aerobicových nadšenců.

Každá lekce jiná, osobitá, originální, tak by se dal popsal program LITEX Aerobic Show. Nebylo tomu jinak ani s Milanem Ondrušem, lektorem z Bratislavy. HOUSE MOVES v jeho podání je zážitek. Milan je čerstvým vítězem Face Czech Talent 2012, do Litomyšle přijel z Rimini a předvedl profesionální výkon v House moves – tentokrát „ Made in Litomyšl“. Na palubovce sportovní haly předvedly cvičenky excelentní vzepětí sil vyprovokované výkonem Milana Ondruše, který se rovněž neváhal připojit k cvičícím na ploše.

Chvíle oddechu a je to znovu ZUMBA a DOUBLE ZUMBA. Nádherná a sladěná dvojice Lucie Tvrdoňová a Martin Hybš , výborná hodina Drive Double show. Tanečníci byly ladní a předvedli ukázkovou symbiózu na podiu, plná hala s nimi tančila a bavila se.

img_6412

Zklidnující hodina přišla všem vhod. LADY FITNESS JOGA a lektorky z Brna Alena Malachová a Eva Vajnrajchová krásně uvolnily a protáhly po celém dni jistě již znavené svaly žen a hala se ponořila do zklidňující, odpočinkové nálady.

Až do pozdních odpoledních hodin bylo stále plno, ženy vstřebávaly náročně prožitý den, emoce a dojmy, nadšení a štěstí z dárků a výher v tombole bylo znát. Ještě na odchod domů se některé zkrášlovaly, líčily, foukaly si vlasy, aby zážitek z celého dne byl i při návratu naprosto dokonalý. Pak už jen zaznělo loučení z úst moderátora  a závěrečné slovo hlavní organizátorky – poděkování a přání šťastné cesty domů s příslibem setkání na dalším ročníku LITEX AEROBIC SHOW.

Čtvrté pokračování se uskuteční 3. 11. 2012 opět v Městské hale v Litomyšli – za přítomnosti Mirka Šimůnka, účasti lektora z Maďarska Balasze Fuzessyho, jako tradičně nesmí chybět fenomenální Zuzka Švíková, lekce zumby a mnoho dalšího, stejně jako účast zástupců Choceňské mlékárny.

as0139

Takže, do kalendářů, červeně, všichni a všechny, teď: 3. listopad 2012, Litomyšl.

Na cvičenou! 🙂