Mlsem Pardubického kraje je jogurt i pomazánkové


Hned dvě naše novinky bodovaly v jubilejním 10. ročníku krajské oborové soutěže.

Krásné trofeje jsme si z Rytířského sálu pardubického zámku letos přivezli celkem dvě. V desátém ročníku soutěže MLS Pardubického kraje se totiž v kategorii “Mléko a mléčné výrobky” umístily dva naše populární výrobky: Choceňský smetanový jogurt Stracciatella a Choceňské tradiční pomazánkové Jalapeño.

„Poptávka po regionálních potravinách je stále velká, a proto mne těší, že můžeme jejich výrobce podpořit a ocenit. Doufám, že také díky tomuto ocenění obstojí na často velmi složitém a nesmlouvavém trhu,“ řekl v rámci předávání ocenění krajský radní Václav Kroutil, zodpovědný za životní prostředí, zemědělství a venkov. „Pokud lidé najdou produkt označený jako MLS, mají jistotu, že byl vyroben v našem regionu, našimi výrobci a z našich surovin,“ dodal ještě.

Na videoreportáž ze slavnostního předávání ocenění, kterého se za Choceňskou mlékárnu zúčastnil Jan Fogl, manažer pro marketing a obchod, se můžete podívat NA TOMTO ODKAZU. Ukázky trofejí i certifikátů najdete v příloze pod článkem.

Ať už raději mlsáte Stracciatellu anebo si jako pořádně řízný mls vyberete naše Jalapeño, přejeme vám doboru chuť. Pardubickému kraji děkujeme za záslužnou a užitečnou aktivitu (kterou soutěž MLS bezesporu je), pořadatelům gratulujeme k výročí (a přejeme vše nej do další dekády) a vám, spotřebitelům, děkujeme za přízeň. Mlsejte vesele!