Ochutnejte smetanové tzatziki!


Novinka v našem portfoliu umí být ozdobou letního grilování i osvěžující jarní svačinou.

Blíží se léto a k létu patří pořádná, voňavá grilovačka. A k té zase patří pořádná, chutná omáčka. A protože máme rádi léto i správné grilování, vzali jsme náš poctivý smetanový jogurt a nechali se inspirovat tradiční řeckou specialitou. Vznikl unikátní produkt, kterým si nyní můžete zpestřit domácí grilovací party i vy: Choceňské smetanové tzatziki.

Novinka, která je doma na pultech nezávislého trhu a ráda “dochutí” i nabídku vybraných obchodních řetězců, je pro svoji specifickou chuť ideální ingrediencí při grilování, ale stejně tak dobře poslouží jako osvěžující a lehká svačinka. Smetanové tzatziki (produktové info ZDE) jsou navíc bez jakýchkoli konzervačních látek a vhodné pro bezlepkovou dietu.

Schválně, ochutnejte. Jen tak, na lžičku. Nebo s čerstvým pečivem. Anebo rovnou tak, jak jsme si smetanové tzatziki představovali už od začátku: v jemném kontrastu s lákavou chutí dobře progrilovaného masa. Nebo grilované zeleniny? Možností je celá řada. Těšíme se na vaše tipy a recepty!

Proč čekat a na co? Přibližte si léto s Choceňskými smetanovými tzatziki. Počasí je letos gurmánským invencím vcelku nakloněno a nikdo neříká, že grilovací sezóna musí někdy začít a někdy skončit. Tak, s chutí do toho! 🙂
Přejeme dobrou chuť.