Oslaďte si život: Nuty je tu


Rok inovací pokračuje, tentokrát uděláme radost všem, kteří rádi mlsají zdravě.

Po zatím úspěšně se etablující Snídani je naší druhou letošní novinkou výrazně odlehčený lahodný krém s čokoládou a oříšky, který dostal jméno Nuty.

Je vhodný na snídaně i svačinky, a to nejen pro ty, kteří mají rádi něco sladkého na zub. Ti, co již měli možnost Nutyho ochutnat, se shodují, že se nám novinka povedla. Předpokládáme nicméně, že největší radost uděláme dětem, kteří po sladkých pomazánkách často během snídaně či svačiny sahají.

Pro všechny strávníky s mlsným jazýčkem – a hlavně pro jejich rodiče – máme velmi dobrou zprávu: ve srovnání s obdobnými produkty na trhu má totiž náš Nuty mnohem lepší hodnoty, co se týče obsahu tuku, cukru a kalorií. Je navíc kompletně bez konzervačních látek, bez rostlinného tuku a také bez lepku.

Kromě obchodů nezávislého trhu (COOP, Jednota, Kubík atp.) se naše “sladkost” bude v průběhu května objevovat i v nabídce hlavních řetězců.
A pokud ho na pultech svého oblíbeného obchodu nenajdete, řekněte si o něj obsluze! To bývá ten nejspolehlivější recept. 🙂

Doporučujeme co nejdříve podrobit Nutyho senzorickému testu. Jeho čokoládově mámivá chuť spolu s oblíbenými oříšky je opravdu kombinace téměř “návyková”
(v tom nejlepším slova smyslu).

Jsme zkrátka přesvědčeni, že i mlsat se dá zdravě. Těšíme se, že s námi budete souhlasit.

Dobrou chuť!

01087_chm_nuty_inz_210x297_fin_fin