S chutí do plavek s Fit Line!


Startuje velká letní soutěž o 100 plavek Litex.

Přesně tak, od května do konce července 2013 máte možnost získat od Choceňské mlékárny poukázku na výbavu, která vám zpestří léto tak, jako vám pomazánky Fit Line zpestřují jídelníček. Hrajeme o atraktivní modely plavek z aktuální kolekce Litex – jsou pro vás připraveny zcela zdarma a kompletně dle vašeho výběru.

Každý, kdo prostřednictvím našeho online formuláře odešle dva unikátní sedmimístné kódy ze dvou libovolných soutěžních balení pomazánek Fit Line (příchutě Natur, ryba, sýr) nebo choceňských “Sladkostí” (příchutě čokoláda, vanilka), má šanci vyhrát doslova ty plavky Litex, na které si ukáže.
Losovat budeme v průběhu soutěže celkem 2x 50 poukázek. První půlku výher rozdělíme v její polovině (17. 6. 2013) a druhá část poukazů najde své majitele po ukončení akce (tedy po 31. 7. 2013).

Pro všechny máme navíc připraven speciální letní bonus. O co přesně se jedná, zjistíte výhradně na soutěžních obalech výše uvedených produktů, konkrétně uvnitř skládaných leporel, vlepených přímo na víčkách pomazánek. Že bychom alespoň naznačili? Tak dobře: jedná se o zajímavou 20% slevu. Pro více info musíte do svého oblíbeného obchodu (což je ten, kde mají Fit Line, samozřejmě).

Léto se blíží neúprosně, není tudíž nač čekat: neváhejte a hrejte s námi. S chutí do toho!

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE (PDF), k soutěžnímu formuláři vás vezme tahle slečna z obrázku. Stačí na ni kliknout:

schutidoplavek