Soutěž s Aqualandem Moravia


Pojďte si prodloužit léto! Začíná soutěž se smetanovými jogurty a Aqualandem Moravia v Pasohlávkách.

Teplota vzduchu sice pomalu klesá, slunce je stále slabší a příroda se barví do podzimního, ale s námi léto nekončí. Máme pro vás další soutěž! Tentokrát si díky našim smetanovým jogurtům můžete užít den plný zábavy a osvěžení ve vyhlášeném vodním království v Pasohlávkách.

Soutěž se týká všech aktuálně vyráběných příchutí Choceňských smetanových jogurtů v balení 150 g (tj. bílý, borůvka, brusinka, broskev, čokoláda, čoko-oříšek, jahoda, malina a višeň). A je to jednoduché: za každých 10 ks víček s logem soutěže získáte 50% slevu na celodenní vstupné.

Víčka se odevzdávají přímo na pokladně Aqualandu Moravia. A každý se může zapojit tolikrát, kolikrát je libo. Aneb za každých 10 ks víček máte 1 slevu. Tudíž čím více víček, tím více slev (např. čtyřčlenná rodina = 40 ks víček).

A to není vše – každý soutěžící se po vyplnění základních kontaktních údajů u pokladny Aqualandu Moravia může zúčastnit každotýdenního slosování o celodenní rodinný vstup do Aqualandu ZDARMA! Losovat budeme každý týden (v úterý) a výherci budou vždy obratem informováni e-mailem.

Soutěž začíná 1. 10. 2014 a trvá až do 28. 2. 2015 (s tím, že slevy lze uplatnit kdykoli s výjimkou období 15. 12. 2014 – 5. 1. 2015). Obaly se speciálními soutěžními víčky jsou k dispozici v běžné nabídce všech dobrých obchodů a řetězců. Tak s chutí do toho!

Více informací a kompletní pravidla najdete hned “vedle”, v sekci SOUTĚŽE, a také na webu partnera.
AQUALAND MORAVIA se na vás těší! Přejeme hezkou zábavu. A dobrou chuť.