Velká letní soutěž s pomazánkovým Jalapeño


Hrajte s námi a pozvěte přátele na pořádnou grill party!


Pro všechny příznivce našich výrobků – a speciálně letošní novinky, tradičního pomazánkového s příchutí papriček Jalapeño – vyhlašujeme POCTIVĚ PÁLIVÉ LÉTO!

Od 1. 6. do 31. 8. můžete s Choceňskou mlékárnou soutěžit o lákavé grilovací sety, které přivezeme až k vám. Každý měsíc se celkem 10 výherců může těšit na praktický lávový raclette grill, poctivé šťavnaté steaky z vyhlášeného řeznictví, soudek piva jako křen a samozřejmě štědrou zásobu dobrot z naší produkce, včetně mexického chlapíka Jalapeño a jeho “kumpánů”, kteří se na grilovačku taktéž náramně hodí (tradiční pomazánková, smetanové jogurty, oblíbené smetanové tzatziki atd.).

Účast v soutěži je navíc tentokrát maximálně jednoduchá: stačí si opatřit jeden jediný kelímek soutěžního balení tradičního pomazánkového Jalapeño a zadat kód z obalu do našeho ONLINE FORMULÁŘE (odkaz).

Losujeme každý měsíc a kromě dobrého jídla a pití (a grillů) budeme rozdávat i užitečné krájecí a mazací nože. Nuže? Los amigos choceños, připravte se, hrajem! Hodně štěstí a dobrou chuť!

Chcete-li hrát s námi, naše Jalapeño nyní najdete mimo jiné v těchto řetězcích:
Makro – všechny prodejny (přehled)
Globus – všecdhny prodejny (web)
Kaufland – všechny prodejny (lokace – box vpravo)
Billa – stabilně v nabídce cca 100 prodejen (seznam těch, kam půjdete najisto, je ZDE, plus průběžně je produkt i na dalších domech sítě v rámci akcí)
TESCO – Jalapeño k dispozici na TĚCHTO prodejnách (přehled).

Olé!