Web roku 2011


Choceňská mlékárna získala první místo v soutěži Firemní web roku 2011 za Pardubický kraj.

Choceňská mlékárna získala ocenění Web roku 2011 Pardubického kraje, což je jedna z kategorií soutěže Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011. „Vítězství v krajském kole nás překvapilo, ale zároveň nás utvrdilo v tom, že aktivity, které vyvíjíme směrem k našim zákazníkům, jsou správné a kvalitní,“ řekl Pavel Marek, obchodní a marketingový ředitel Choceňské mlékárny.

Choceňská mlékárna je proslulá tím, že vyrábí opravdu kvalitní produkty. Vedle pomazánkového másla to jsou i smetanové jogurty nebo ochucené sladké pomazánky. „Zakládáme si na kvalitě. Stejně, jako je pro nás důležitá prvotřídní kvalita všech našich vstupních surovin i finálních produktů, tak je důležitá i komunikace s našimi zákazníky. Jedním z hlavních nástrojů jsou i zmíněné webové stránky,“ upřesňuje Marek.

Novými jedničkami pardubického byznysu jsou firma Papera zabývající se prodejem kancelářských potřeb a zařízení a truhlář Jáchym Mimra z Pardubic. Vítězové šestého ročníku soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011 postupují do celorepublikového finále, kde budou reprezentovat Pardubický kraj.